yhteystiedot

Hyppää kelkkaan. Duunaa tapahtuma. Olen pop. Tee kulttuuria. Julista musiikille. Pistä levy vinkumaan. Täältä löydät kavereita.

KELMU Karjaa Live Music Association Ry

PL 49
10301 Karjaa

+358 40 586 9720

Toimitilat:

Villa Haaga | Ratakatu 61 | Karjaa

Pankkiyhteys:

IBAN: FI32 4055 8720 0414 73
BIC: HELSFIHH

KELMUn nimenkirjoittajat: PJ, VPJ, Sihteeri, Taloudenhoitaja tai 2 hallituksen jäsentä.

KELMUn hallitus:

Sepi Sundman | Puheenjohtaja |  sepi@kelmu.fi | +358 40 586 9720
Johan Mångård | VPJ | johan@kelmu.fi
Esko Mikkola | Sihteeri | esko@kelmu.fi
Marjo Karvonen | Taloudenhoitaja | marjo@kelmu.fi
Nelli Taskinen | nelli@kelmu.fi
Päivi Terävä | paivi.terava@kelmu.fi
Merja Hellbom | merja@kelmu.fi
Satu Lindqvist | satu@kelmu.fi
Sami Tuohimaa | sami@kelmu.fi
Otto Lempinen | Nuorisojäsen | otto@kelmu.fi
Nelli Peltola | Nuorisojäsen | nelli.peltola@kelmu.fi
Martti Leskelä | martti@kelmu.fi
Mikko Vainio | mikko@kelmu.fi | +358 400 201 363

Sähköpostit

etunimi@kelmu.fi ja etunimi.sukunimi@kelmu.fi

Graafinen ohjeisto

Lataa PDF tästä.

Tietosuojaseloste

Lataa PDF tästä.