yhteystiedot

Hyppää kelkkaan. Duunaa tapahtuma. Olen pop. Tee kulttuuria. Julista musiikille. Pistä levy vinkumaan. Täältä löydät kavereita.

KELMU Karjaa Live Music Association Ry

PL 49
10301 Karjaa

+358 40 586 9720

Toimitilat:

Villa Haaga | Ratakatu 61 | Karjaa

Pankkiyhteys:

IBAN: FI32 4055 8720 0414 73
BIC: HELSFIHH

KELMUn nimenkirjoittajat: PJ, VPJ, Sihteeri, Taloudenhoitaja tai 2 hallituksen jäsentä.

KELMUn hallitus:

Sepi Sundman | Puheenjohtaja |  sepi@kelmu.fi | +358 40 586 9720
Mikko Vainio | VPJ | mikko@kelmu.fi | +358 400 201 363
Esko Mikkola | Sihteeri | esko@kelmu.fi
Marjo Karvonen | Taloudenhoitaja | marjo@kelmu.fi
Nelli Taskinen | nelli@kelmu.fi
Tanja Mettovaara | tanja@kelmu.fi
Merja Hellbom | merja@kelmu.fi
Seppo Korhonen | seppo@kelmu.fi
Johan Mångård | johan@kelmu.fi
Aaron Karvonen | Nuorisojäsen | aaron@kelmu.fi
Matias Nikkanen | Nuorisojäsen | matte@kelmu.fi
Martti Leskelä | martti@kelmu.fi
Kirill Tarvasaho | kirill@kelmu.fi

Sähköpostit

etunimi@kelmu.fi ja etunimi.sukunimi@kelmu.fi

Graafinen ohjeisto

Lataa PDF tästä.